Nogomet

Nemci bodo postavo Elfa razkrili maja

Frankfurt, 28. 01. 2010 12.56 1 min branja 1

Nemčija

Nemška nogometna zveza (DFB) je sporočila, da bo postava reprezentance, ki bo nastopila na svetovnem prvenstvu v Južnoafriški republiki, znana v začetku maja pred koncem sezone v nemški Bundesligi.

Nemčija
Nemčija
FOTO: Reuters

"Seznam igralcev bomo objavili pred koncem Bundeslige 8. maja," je dejal direktor reprezentanc Oliver Bierhoff.

Nemški selektor Joachim Löw se bo najverjetneje odločil za podobno taktiko kot med zadnjim evropskim prvenstvom pred dvema letoma, ko je bila Nemčija druga. Na seznamu bo tako najbrž več kot 23 igralcev, ki lahko nastopijo v vsaki ekipi na SP, nekateri pa se bodo nato med pripravami v Italiji med 14. majem in 2. junijem morali posloviti.

Mednarodna nogometna zveza (Fifa) zahteva, da reprezentance dokončne sezname 23 igralcev oddajo do 1. junija. Nemčija, tretja s prejšnjega SP na domačih tleh pred štirimi leti, bo igrala v skupini D z Avstralijo, Srbijo in Gano.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User138509
28. 01. 2010 13.17
Se bojijo sami sebe. Kaj jim bomo delali v 1/4 finalu.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425