
Vodstvo nogometnega kluba Schalke 04 razmišlja, da bi ob bok mlademu vratarju Ralfu Fährmannu, ki so ga po koncu letošnje sezone pripeljali iz Frankfurta, angažirali še izkušenega nemškega čuvaja mreže Jensa Lehmanna. Prvi, ki se je na filozofijo stroke in vodilnih predstavnikov kluba odzval, pa je ravno nekdanji član kraljevo modrih iz Gelsenkirchna Manuel Neuer.
"Poleg Edwina van der Sarja je bil Lehmann moj vzornik. Kljub vsemu pa moram biti iskren – menim, da Schalke ne razmišlja pravilno. Svetoval bi jim, da zaupajo Mathiasu Schobru, ki je že leta v klubu, dovolj je izkušen in ravno on me je pred vsako tekmo spodbujal, da naj naredim več, kot sem sposoben. Enako bi lahko počel v primeru mladega Fährmanna,“ je za Bild povedal Neuer, ki bo v prihodnje nosil dres münchenskega Bayerna.
KOMENTARJI (5)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.