Neverjeten preobrat Monaca za močno zaušnico PSG-ju

Monte Carlo, 20. 11. 2020 22.49 |

Neverjeten preobrat je proti finalistu Lige prvakov v 11. krogu francoske Ligue 1 pripravil francoski prvoligaš Monaco, ki ga je pred to sezono prevzel nekdanji strateg Bayerna Niko Kovač. Potem ko je serijski francoski prvak v Monaku že vodil z 2:0, je v drugem polčasu domačinom uspel popoln preobrat, ki sta ga zrežirala Kevin Volland in Cesc Fabregas. Domačini so se veselili zmage s 3:2. Oba gola za goste je že prvem polčasu dosegel Kylian Mbappe.

Cesc Fabregas (levo) je dokazal, da pri 33 še zdaleč ni za staro šaro.
Cesc Fabregas (levo) je dokazal, da pri 33 še zdaleč ni za staro šaro. FOTO: AP

Parižane boste na delu lahko spremljali že v torek, ko si boste na Kanalu A in VOYO (ob 20.40) lahko ogledali tekmo med PSG-jem in Leipzigom, pri katerem si kruh služi Kevin Kampl. Za Monaco, ki bi v prvem polčasu lahko zaostajal že z 0:4, a je pri zadetkih Moisa Keana in Kyliana Mbappeja posredoval VAR in označil prepovedana položaja, je to še tretja zaporedna zmaga v francoski Ligue 1, s katero so vpisali 20. točko sezone.