Nogomet

Nova kariera nogometnega virtuoza Ronaldinha: Nogomet zamenjal za politiko

Barcelona, 16. 12. 2017 21.47 1 min branja 0

Ronaldinho Gaucho

Nekdanji nogometni čarovnik Ronaldinho v naslednjih mesecih z nasprotniki ne bo obračunaval na nogometnih zelenicah, temveč kar na političnem parketu. Brazilec se namreč podaja v politiko, pod okriljem možno konzervativne stranke, katere voditelja primerjajo kar z Donaldom Trumpom.

Ronaldinho
Ronaldinho
FOTO: AP

Ambasador katalonskega velikana Barcelone, ki je nekdaj v dresu ta istega kluba zabijal spektakularne zadetke Ronaldinho bo v naslednjih nekaj mesecih nogometno žogo zamenjal za politični oder. Zvezdnik katalonskega ponosa bo namreč jeseni na listi socialistične krščanske partije kandidiral za mesto v senatu. Stranko sicer vodi Jair Bolsanoro, ki je znan po svojih konzervativnih pogledih, zaradi česar ga številni poznavalci razmer primerjajo kar z ameriškim predsednikom Donaldom Trumpom.

  • ZOFA S POSTELJNO FUNKCIJO
  • KOTNA SEDEŽNA GARNITURA
  • DNEVNI REGAL
  • DNEVNI REGAL
  • VZMETNICA
  • ŠIROKA KOMODA
  • OMARA Z DRSNIMI VRATI
  • OMARA Z OGLEDALOM
  • VISEČA OMARA
  • SPODNJA OMARICA
  • SREDNJE VISOKA OMARA
  • ENOTA Z UMIVALNIKOM
  • KUHINJSKI BLOK
  • KOTNA PISALNA MIZA
  • DIREKTORSKI STOL
  • PREDSOBA
  • STOL
  • JEDILNA MIZA
  • ZLOŽLJIV VRTNI SEDEŽ
  • VRTNA MIZA
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1641