Nogomet

Poškodovan tudi Seedorf

Milano, 27. 02. 2009 10.39 1 min branja 8

Clarence Seedorf

Italijanski prvoligaš AC Milan je v osmini finala pokala UEFA izgubil proti Werderju (2:2). Na tekmi pa se je poškodoval Clarence Seedorf.

Clarence Seedorf
Clarence Seedorf
FOTO: Reuters

Nizozemski nogometni zvezdnik Clarence Seedorf je zaradi poškodbe desnega gležnja v 54. minuti dvoboja zapustil igrišče. Po prvih informacijah pa naj bi bil član AC Milana z nogometnih zelenic odsoten kar nekaj tednov. Na seznamu poškodovanih pa so poleg Seedorfa še Kaka, Gennaro Gattuso, Alessandro Nesta in Marco Borriello.

  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI8

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

asida
28. 02. 2009 11.27
seedorf živa legenda 4 lp s tremi različnimi klubi kapo dol
dolenc84
28. 02. 2009 11.13
škoda,milan je v krizi in še poškodbe ga pestijo! sem mislil da bodo letos,glede na postavo bolj močni.rabili bi 3-4 mlajše borce ki bi laufali za ostale.
User268447
27. 02. 2009 18.49
dej že seedorfa ven no..
dadojc
27. 02. 2009 14.55
HAHAHAHAHA pa kdo piše tko bolane povedi!!!! IZGUBIL pa napišejo 2:2!!!!!!!!! HAHAHAHAHA KERI DEGENI!!!! bojc22 in ni problem v tem kako so izgubil temveč v tem da novinar ne zna napisat pravilnega stavka. Če se že gre igrt z besedam bi mroal napisat saj izpadel proti Werderju!!!
User423657
27. 02. 2009 13.32
haha milan izpadel.. sramota
User422139
27. 02. 2009 12.19
neba: izgubil so mislili v pomenu da je Milan izpadel iz pokala UEFA! če bi bolje spremljal nogomet bi wedel da se gre na izločanje! ena tekma doma, ena tekma v gosteh! če je rezultat 2.2 se štejeo goli v gosteh!! l.p.
User436001
27. 02. 2009 12.17
v Nemčiji so igrali 1:1
User426186
27. 02. 2009 11.41
kako izgubil proti Werderju (2:2). res ne štekam.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763