Nogometaši Liverpoola se vneto pripravljajo na novo klubsko sezono, v kateri želijo ponoviti letošnji uspeh v elitni Ligi prvakov, kjer so svoje nastope končali s porazom v velikem finalu proti madridskemu Realu. Da je vzdušje v moštvu s kultnega Anfield Roada vselej na izredno visoki ravni, priča nova 'zbadljivka' v režiji Mohameda Salaha in Virgila Van Dijka na račun dobrega prijatelja Dejana Lovrena.
Hrvaški osrednji branilec Dejan Lovren je na letošnjem svetovnem prvenstvu prikazal odlične igre, s čimer je prispeval levji delež k izjemnemu uspehu svoje reprezentance, ki je klonila šele v finalu proti močni francoski izbrani vrsti.
Mohamed Salah pogostokrat zbija šale na račun prijatelja in klubskega soigralca Dejana Lovrena.FOTO: 24ur.com
V dresu Liverpoola se v Zenici rojeni nogometaš počuti odlično, kar potrjujejo tudi številne zabavne video vsebine, ki jih 29-letnik s soigralci redno objavlja na družbenih omrežjih. Še največkrat se znajde v 'akciji' z napadalcem Mohamedom Salahom, ki si Hrvata neredko privošči na nadvse šaljiv način. Po vrnitvi iz Rusije je Lovren namreč nemalokrat izpostavil, da je izjemno zadovoljen zaradi dobrih predstav na mundialu, kar so si zapomnili tudi njegovi soigralci.
Še posebej njegov kolega iz obrambnih vrst Virgil Van Dijk, ki je ob Lovrenovem prihodu na zajtrk v Liverpoolovi bazi v Melwoodu dejal: "Evo ga, prišel je najboljši branilec na svetu." Vse skupaj je z glasnim smehom in kratkim videom (spodaj) pospremil tudi Momo Salah, kar je zgolj potrditev, da z Lovrenom redno skrbita za dobro voljo v slačilnici 'redsov'.
Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
Virgil Van Dijk je rekel "Evo ga, prišel je najboljši branilec na svetu" in Salah je to pospremil s smehom... in to je kao neka huda novica, ki jo je potrebno objavil na 24ur. A ste v tretjem razredu, al kaj?
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.