Nogomet

PSG brez Mbappeja, a s hat-trickom Icardija zmlel Angers za polfinale pokala

Pariz, 21. 04. 2021 21.07 1 min branja 0

Mauro Icardi

Nogometaši Paris Saint-Germaina so v četrtfinalu francoskega pokala s kar 5 : 0 zmleli zasedbo Angersa. Blestel je argentinski napadalec Mauro Icardi, ki je vpisal hat-trick, zadel pa je tudi eden največjih nogometnih zvezdnikov ta hip, Neymar.

Mauro Icardi
Mauro Icardi
FOTO: AP

Parižane, ki niso bili del snovanja elitne superlige, že čez teden čaka izjemno pomembna tekma Lige prvakov, ko se bodo v polfinalu pomerili z Manchester Cityjem. Tudi zato je najbrž počitek nocoj dobil najbolj vroči napadalec moštva, Kylian Mbappe. A to se v igri varovancev Mauricia Pochettina ni kaj dosti poznalo. Že v deveti minuti je namreč mrežo gostov načel Mauro Icardi, ki je nato v nadaljevanju zablestel s hat-trickom, en zadetek je dodal Neymar, enega pa so si gostje zabili kar sami (preko nesrečnega Vincenta Manceauja). PSG se je z zmago uvrstil v polfinale francoskega pokala. 

Francoski pokal, četrtfinale:
PSG – Angers 5 : 0 (2 : 0)
Icardi 9., 68., 90., Manceau 23./ag., Neymar 65.

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534