PSG do zmage, na vrhu St. Etienne in Rennes

Pariz, 20. 09. 2020 23.10 |

Prvi favorit francoskega nogometnega prvenstva Paris St. Germain je v 4. krogu drugič zmagal, tokrat je v Nici ugnal domačo ekipo s 3:0 po golih Kyliana Mbappeja, ki je zadel z bele pike, Angela di Marie in Marquinhosa. Z desetimi točkami sta na vrhu St. Etienne in Rennes.

Kylian Mbappe je takole proslavil zadetek.
Kylian Mbappe je takole proslavil zadetek. FOTO: AP

Rennes je že v soboto ugnal Monaco z 2:1, St. Etienne pa je danes po treh zmagah vpisal remi, in sicer 2:2 v Nantesu, potem ko je že vodil 2:0. Renaud Emond je domačim prinesel točko v 85. minuti. Zadnjo tekmo kroga sta odigrala Marseille in Lille, Luiz Araujo je goste popeljal do vodstva v 47. minuti, Valere Germain pa je v 85. izenačil za Marseille. Sicer je Metz z 2:1 odpravil Reims, Montepllier, ki ima tako kot Lens devet točk, je s 4:1 ugnal Angers, Strasbourg je z 1:0 premagal Dijon, Brest pa s 3:2 Lorient.