Remi Villarreala in Seville

Madrid, 22. 06. 2020 21.40 |

T.Š., STA
1

S tekmo med Villarrealom in Sevillo se je začel 31. krog španskega nogometnega prvenstva, ekipi sta se razšli brez zmagovalca (2:2).

Villarreal
Villarreal FOTO: AP

Sevilla je začasno skočila na tretje mesto s točko prednosti pred Atleticom iz Madrida, ki ima tekmo manj. Po prvem polčasu tekme je bil izid 2:1, Alcacer je domače povedel v vodstvo v 18. minuti, izenačil je Escudero v 39. minuti, v sodnikovem podaljšku je v Torres znova domače povedel v vodstvo. Končni izid je postavil El Haddadi v 63. minuti. Jana Oblaka in soigralce v torek čaka gostovanja pri Levanteju, Barcelona bo ob 22. uri gostila Athletic Bilbao, Real Madrid pa se bo v sredo prav tako ob 22.00 doma srečal z Mallorco.

Villarreal - Sevilla 2:2 (2:1)
Alcacer 18., Torres 45.; Escudero 39., El Haddadi 63.