Reprezentanca na Euro brez Sandija Lovrića?

Videm, 08. 04. 2024 22.37 | Posodobljeno pred 23 dnevi

Tekma 31. kroga italijanskega prvenstva med Udinesejem in Interjem se je končala z zmago vodilnega moštva prvenstva (1:2). Čeprav so domači po zadetku Lazarja Samardžića v 40. minuto povedli, pa so gostje najprej izenačili v 55. minuti (11-metrovko je uspešno izvedel Hakan Calhanoglu) in nato še povedli v izdihljajih tekme. V 95. minuti je namreč za zmago Interja zadel Davide Frattesi. Na tekmi pa se je huje poškodoval slovenski reprezentant Sandi Lovrić, v 80. minuti so ga na nosilih odnesli z zelenice. Šlo naj bi za poškodbo zadnje stegenske mišice.

Udinese - Inter
Udinese - Inter FOTO: AP

Nogometaši Interja so prišli do 21. zmage sezone in se še utrdili na prvem mestu lestvice italijanskega prvenstva. Pred drugouvrščenim Milanom imajo sedaj kar 14 točk prednosti, velik korak pa so naredili tudi k osvojitvi naslova. Na drugi strani ekipa iz Vidma ostaja na repu razpredelnice, zasedajo namreč 15. mesto.