Ruska nogometna zveza (RFU) je sporočila, da bo vsak nogometni reprezentant za zmago v predtekmovanju po skupinah na letošnjem evropskem prvenstvu v Avstriji in Švici dobil po 10.000 evrov, vsak pa bo dobil še po 60.000 evrov, če se bo ekipa uvrstila v četrtfinale.

O tem, koliko bo krovna organizacija nogometašem in vodstvu namenila ob morebitni uvrstitvi v polfinale in finale, pa še ni znano. Morda pa vodstvo ruske reprezentance ne verjame v odmeven uspeh?
Rusi bodo na EP igrali v predtekmovalni skupini 10. junija s Španijo, 14. junija z Grčijo in 18. junija s Švedsko.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.