
Ganski nogometni reprezentant Kevin Prince Boateng je korak oddaljen od vrnitve na San Siro. Glede na dejstvo, da so mu pri Schalkeju 04 zaradi neprofesionalnega odnosa prekinili pogodbo, bi se lahko k rossonerom vrnil brez odškodnine. Za AC Milan je uspešno igral med leti 2010 in 2013, s klubom pa osvojil naslov državnih prvakov in italijanski superpokal.
Na informacije, ki je zakrožla po italijanskih medijih se je že odzval menedžer igralca Federico Pastorello – sicer zastopa tudi slovenskega vratarja Samirja Handanovića – in dejal, da ta hip s klientom tehtata ponudbe. "Boateng v Milano? Ideja na kateri delamo," je na twitterju zapisal agent in dodal: "Iščem najboljšo rešitev za izjemnega igralca. AC Milan je zagotovo ena izmed njih!"
KOMENTARJI (3)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.