Šeško do novega gola, Bayern po popolnem preobratu izgubil

Ljubljana, 06. 04. 2024 17.30 |

V 28. krogu nemške Bundeslige so nogometaši Freiburga z 1:4 klonili proti Leipzigu, Bayern München pa je v drugem polčasu zapravil prednost dveh zadetkov in s 3:2 izgubil proti Heidenheimu ter za Leverkusnom po novem zaostaja za 16 točk.

Freiburg - Leipzig
Freiburg - Leipzig FOTO: AP

Lepizig je že v prvem polčasu trikrat zabil, domačini pa so zapravili enajstmetrovko in gostom še olajšali delo. V drugem polčasu se je med strelce vpisal še Benjamin Šeško, za častni gol domačih pa je v 59. minuti poskrbel Vincenzo Grifo. V taboru Leipziga je Lois Openda zabil dva gola in prispeval dve asistenci.

Statistika Benjamina Šeška proti Freiburgu
Statistika Benjamina Šeška proti Freiburgu FOTO: Sofascore.com

Nogometaši Bayerna so na gostovanju pri Heidenheimu ob polčasu vodili z 0:2, med strelce sta se vpisala Harry Kane z 32. golom v sezoni in Serge Gnabry, domačini pa so v drugem delu trikrat zabili in poskrbeli za novo razočaranje med navijači Bavarcev. Serijski nemški prvaki za vodilnim Leverkusnom, ki je na gostovanju pri Union Berlinu slavil z 0:1, zdaj zaostajajo za velikih 16 točk.