Julian Nagelsmann, ki ima pogodbo z zvezo do leta 2028, je po pogovorih z visokimi predstavniki DFB v Frankfurtu zaprosil za čas za razmislek.
Po poročanju Frankfurter Rundschauja bo 38-letnik do konca tedna že nekdanji selektor, saj naj bi spremembo že napovedal predsednik DFB Bernd Neuendorf. Ne sicer v uradnem sporočilu, ampak v internem sporočilu funkcionarjem zveze.

Bild je poročal, da so bili na sestanku prisotni Neuendorf, športni direktor DFB Rudi Völler, vodja lige Hans-Joachim Watzke in generalni direktor DFB Andreas Rettig.
Nagelsmann je sicer po izpadu izključil možnost takojšnjega odstopa. Navijači in strokovnjaki že špekulirajo o Nagelsmannovem nasledniku, največkrat omenjajo ime nekdanjega trenerja Borussie Dortmund in Liverpoola Jürgena Kloppa.

































































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.