
"Prejeti nagrado za najboljšega nogometaša pomeni, da si v preteklem leto dobro igral, ampak ne moreš primerjati legend z igralcem, ki je praktično na koncu svoje nogometne poti. Cristiana moti, da ga primerjajo z Messijem, njega pa postavljajo ob bok največjih legend kot so bili Pele in Cruyff," je z besedami udaril po Cristianu Ronaldu in dal vedeti, da Ronaldo po njegovem mnenju Messiju ne seže niti do kolen.
"Sovražim Real Madrid, sovražim belo barvo. Nikoli v življenju nisem nosil bele nogometne oprave, z izjemo dresa bolgarske reprezentance. Odkrito sploh ne vem od kje so vsa ta sovražna čustva prišla, ampak prvič sem tako občutil, ko sem se pridružil Barceloni," je odkril 49-letni Bolgar.
"Ob Realu Madridu mi gre na bruhanje, nikoli me ne boste videli nositi belega dresa," Je ob izlivu svojih sovražnih čustev Stojčkov končal svoj intervju za španski časnik Marca.


















































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.