Tesna zmaga Bayerna na zaostali tekmi za zmanjšanje zaostanka za Leverkusnom

München, 24. 01. 2024 22.39 |

Nogometaši münchenskega Bayerna so na zaostali tekmi 13. kroga nemškega prvenstva doma premagali Union Berlin z 1:0.

Bavarci so pričakovano ugnali Berlinčane, ki jim v tej sezoni ne gre po željah. Bayern je na tekmi prevladoval, imel precej več žogo v posesti in tudi precej več strelov, vendar je bil zadetek Raphaela Guerreira iz 46. minute edini, ki ga je gostiteljem uspelo doseči.

Deset minut zatem je sicer zadel tudi Harry Kane, vendar po posredovanju Vara zadetek ni obveljal. Anglež je z 22 zadetki še naprej prepričljivo najboljši strelec lige.

Bayern München - Union Berlin
Bayern München - Union Berlin FOTO: Sofascore.com

Drugouvrščeni Bayern, ki ga v soboto čaka obračun v Augsburgu, se je z zmago vodilnemu Bayerju približal na štiri točke zaostanka.