Maurizio Sarri se je to poletje vrnil v rimski klub po odstopu Marca Baronija. Pred tem je že bil trener Lazia med letoma 2021 in marcem 2024 ter je klub leta 2023 popeljal na drugo mesto v italijanski elitni Serie A.

Strasten kadilec je delal tudi kot bankir, preden je pustil službo in postal poklicni trener. Leta 2014 je Empoli popeljal do napredovanja v Serie A. Nato je svoj domači klub Napoli vodil do dveh drugih mest v Serie A, leta 2019 je Chelsea popeljal do evropske lige in leta 2020 Juventus do naslova italijanskega prvaka. Lazio je trenutno osmi v Serie A s 24 točkami iz 17 tekem.






































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.