Nogomet

Urugvajec z bolgarskim potnim listom okrepil Domžale

Domžale, 26. 11. 2013 13.07 1 min branja 1

Nogometaši Domžal so se okrepili z novim igralcem.

Slovenski nogometni prvoligaš Domžale se je okrepil z 22-letnim urugvajskim napadalcem Sasho Alexandrom Aneffom Rossom. Urugvajec je podpisal pogodbo do konca sezone z možnostjo podaljšanja še za eno sezono.

Urugvajec je s člansko ekipo treniral že dlje časa, zaigral pa je tudi na prijateljskih tekmah proti Šenčurju ter zagrebški Lokomotivi in na obeh dosegel gol. Aneff ne sodi med tujce, saj ima bolgarski potni list. "Sasha je nekdanji mladi reprezentant Urugvaja, ki se želi uveljaviti tudi v Evropi. Njegov slog igre je drugačen od igralcev, ki jih trenutno imamo v klubu. Na nekajtedenski preizkušnji je zadovoljil zahteve strokovnega vodstva, ki mu bo na voljo že na naslednji tekmi v Celju," je ob podpisu pogodbe povedal športni direktor Matej Oražem.

Nogometaši Domžal so se okrepili z novim igralcem.
Nogometaši Domžal so se okrepili z novim igralcem.
FOTO: Damjan Žibert

 

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

me987
26. 11. 2013 14.52
" Aneff ne sodi med tujce, saj ima bolgarski potni list. " ja oprost.. da meni to uslužbenec napiše.. jaz ga pošljem na pregled k psihologu. a se vam zdi normalno, da nekdo lahko to zapiše, zatem vse skupaj še enkrat prebere in tega ne opazi, potem pa še objavi? :))))
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534