Nogomet

Van Gaal nezadovoljen z igro Müllerja

München, 12. 11. 2010 18.14 1 min branja 3

Thomas Müller

Po besedah stratega na klopi münchenskega Bayerna Louisa van Gaala je Thomas Müller v zadnjem času v nezavidljivi formi in bo tekmo proti Nürenbergu zato začel s klopi.

Thomas Müller
Thomas Müller
FOTO: Reuters

V 12. krogu Bundeslige bo na sporedu bavarski derbi med Bayernom in Nürenbergom. Kot vse kaže, pa zvezdnika aktualnega nemškega prvaka Thomasa Müllerja ne bo v začetni enajsterici, saj s predstavami, ki jih kaže v zadnjem času, ni zadovoljil apetitov nizozemskega trenerja Louisa van Gaala. "Njegove igre v zadnjem času niso dobre. Na svojo priložnost bo moral malce počakati, saj ostali trenutno igrajo zares odlično,“ je na tiskovni konferenci dejal prekaljeni strateg.

Prav tako se je v zadnjih tednih nemški reprezentant zaradi prenatrpanega urnika pritoževal nad psihično izčrpanostjo. Zato gre pričakovati, da bodo ljubitelji domačega kluba v začetni postavi, namesto najboljšega strelca minulega SP v JAR, pozdravili Tonija Kroosa.
 

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User548791
12. 11. 2010 23.57
Kaki nepoznavalci bundeslige ste novinarji. Kroos igra že celo sezono v prvi postavi, medtem ko je Muller že prejšno tekmo bil na klopi in vstopil v igro v drugem polčasu!
User454393
12. 11. 2010 19.44
miler je tak največji štor po nekem srečnem naključju je prišo v bayern
User462569
12. 11. 2010 19.25
mueller je štorast, ni važno kak je biu na SP-ju celo sezono bayerna sm ga vidu in je meu za njegove sposobnosti kr neki sreče kr u resnici po mojem ni tak talent
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425