Srbska kadetska reprezentanca se bo 20. in 22. novembra pomerila z izbrano vrsto Romunije, glavno orožje Branka Vukašinoviča pa bo prav 15-letni Nikon Jevtić, ki velja za enega od najobetavnejših mladih nogometašev na svetu. Rojen je bil leta 1993 v Londonu, kamor se je njegova družina preselila šest let pred njegovim rojstvom. Trenutno igra za dunajsko Avstrijo, v videu pa si poglejte nekaj njegovih vragolij z žogo, ki se jih ne bi sramovali tudi nekateri največji zvezdniki okroglega usnja na svetu.
Nogomet
VIDEO: Čudežni deček
Ljubljana, 20. 11. 2008 16.04 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Komentarji
55
Selektor kadetske nogometne reprezentance Srbije Branko Vukašinović je objavil spisek igralcev za tekmo proti Romuniji. Na njega je uvrstil tudi obetavnega Nikona Jevtića.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.