Slovenska nogometna reprezentanta Josip Iličić in Dalibor Stevanović se skupaj s soigralci zavedata, da bi z zmago v Baslu naredili pomemben korak proti uvrstitvi na evropsko prvenstvo v Franciji leta 2016. Švicarji pred dvobojem veljajo za absolutne favorite, a to ne pomeni prav ničesar. Sploh, če bi četa Srečka Katanca popravila nekatere napake z uvodnega obračuna s tekmecem, ko so Slovenci v Ljudskem vrtu zmagali z 1:0.
Avtor:

Slovenski nogometaši počasi zaključujejo priprave na naslednji kvalifikacijski obračun. Njihov tekmec bo izjemna Švica, ki je pred dvobojem na St. Jacobu favorit. A to ne pomeni, da četa Srečka Katanca v Basel odhaja z belo zastavo.
Avtor:
SORODNI ČLANKI















































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.