Nogomet

Young peti okuženi igralec Interja, Keita četrti pri Liverpoolu

Milano, Liverpool, 11. 10. 2020 16.06 1 min branja 0

Naby Keita (na fotografiji desno) med prijateljsko tekmo proti Salzburgu.

Milanski Inter, klub nekdanjega vratarja slovenske nogometne reprezentance Samirja Handanovića, ima velike težave z okužbami z novim koronavirusom. V zadnjih petih dneh je že pet igralcev vrnilo pozitivni test, kot zadnjemu se je to v Interjevemu vadbenemu centru Appiano Gentile zgodilo Angležu Ashleyu Youngu.

Naby Keita (na fotografiji desno) med prijateljsko tekmo proti Salzburgu.
Naby Keita (na fotografiji desno) med prijateljsko tekmo proti Salzburgu.
FOTO: AP

Poleg Angleža Ashleyja Younga so v samoizolaciji tudi Alessandro Bastoni, ki je bil eden od dveh okuženih na trening kampu italijanske reprezentance do 21 let, Roberto Gagliardini, Radja Nainggolan in Ionut Radu.

Število okuženih narašča tudi pri angleškem prvaku Liverpoolu. Thiagu Alcantari, Sadiu Maneju in Kostasu Cimikasu se je pridružil še Naby Keita, ki trenerju Jürgenu Kloppu zagotovo ne bo na voljo naslednji teden, ko se bo Liverpool v prvenstvu meril z mestnim tekmecem Evertonom.

Bo pa Nemec na tej tekmi lahko računal na Albanca Xherdana Shaqirija, ki ni več okužen.

KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425