Nogomet

Začel je s kletvicami

London, 04. 10. 2008 10.45 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Novi trener Newcastla Joe Kinnear se je na svoji prvi tiskovni konferenci burno odzval na kritike, izrečene na njegov račun, in izrekel kar 50 sočnih kletvic.

Joe Kinnear
Joe Kinnear FOTO: Reuters

Svoj krstni nastop bo doživel na Goodison Parku, ko jih bo gostil Everton. Kinnear je po odhodu Kevina Keeagana presenetljivo prevzel krmilo Srak, saj je bil iz nogometnega sveta odsoten kar štiri leta. To je med novinarji in navijači sprožilo veliko ugibanj, ali je novi trener sposoben uspešno voditi Newcastle iz trenutne krize. Kinnear se je na premierni tiskovni konferenci burno odzval na kritike. Zapletel se je v besedni dvoboj z enim izmed novinarjev in pokazal svoj sočni besedni zaklad.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.