Nogomet

Zavrl spet predsednik, Sešlar športni direktor

Ljubljana, 18. 06. 2009 18.50 1 min branja 2

Franci Pliberšek

Na skupščini nogometnega kluba Olimpija Ljubljana so za novega športnega direktorja imenovali Simona Sešlarja.

Franci Pliberšek
Franci Pliberšek
FOTO: M.F.

Slovenski nogometni prvoligaš Olimpija Ljubljana je na skupščini za novega športnega direktorja imenoval Simona Sešlarja, ob tem pa je Katarina Benedik predsedniško mesto v klubu prepustila nekdanjemu prvemu možu zeleno-belega kluba Franciju Zavrlu. Kot je bilo pričakovati, na skupščini še niso obelodanili imena novega trenerja. Potrdili so le, da bo vlogo pomočnika trenerja opravljal Safet Hadžić.

Za službo glavnega trenerja je med najresnejšimi kandidati nekdanji strateg Domžal in Celja Slaviša Stojanović, ki naj bi dokončno odločitev o nadaljevanju trenerske kariere sporočil v nedeljo. Na mizi ima namreč tudi ponudbo iz Združenih arabskih emiratov, kamor naj bi se preselil skupaj s Srečkom Katancem.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User443468
18. 06. 2009 19.23
Sponzor pa El Khabel Mobil...
Alia Evans
18. 06. 2009 19.07
zakaj nebi bil predsednik raje Damjan al Murko Abu Dhabi...ma velik keša
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763