Šport

Novaković dobil soigralca

Köln, 07. 01. 2008 19.46 1 min branja 0

Bo Brazilec Raffaelo (desno) zamenjal züriški dres za berlinskega?

Moštvo Milivoja Novakovića se je okrepilo z novim igralcem, vezistom Kevinom Pezzonijem.

Bo Brazilec Raffaelo (desno) zamenjal züriški dres za berlinskega?
Bo Brazilec Raffaelo (desno) zamenjal züriški dres za berlinskega?
FOTO: Reuters

Na nogometni "tržnici" je pred nadaljevanjem sezone izjemno zanimivo. Tudi v Nemčiji klubi sklepajo nove pogodbe in tako se je drugoligaš Köln, katerega član je tudi slovenski reprezentant Milivoje Novaković, okrepil s članom nemške izbrane vrste do 21 let Kevinom Pezzonijem. Osemnajstletni vezist je bil doslej član druge ekipe angleškega Blackburna. Finančne podrobnosti prestopa niso znane

Nemški nogometni prvoligaš Hertha iz Berlina pa želi v svoje vrste zvabiti še enega brazilskega igralca. V moštvu igrajo že trije njegovi rojaki, Gilberto, Mineiro in Limi, berlinski dres pa naj bi oblekel 22-letni napadalec Raffael. Mladenič je nazadnje igral za švicarski Zürich, sedaj pa je odpotoval v Nemčijo na zdravniški pregled.

Zatika se pri odškodnini, saj še ni znano, če bo Hertha plačala zahtevanih šest milijonov evrov odškodnine. Po pisanju medijev je bila zadnja ponudba Nemcev "težka" le 4,2 milijona evrov.

KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425