Odbojka

Odbojkarske prvakinje z novim trenerjem

Maribor, 15. 08. 2019 23.20 1 min branja 0

Nova KBM Branik Maribor

Šestnajstkratne državne prvakinje, odbojkarice Nove KBM Branika imajo novega trenerja. Radovan Gačič je zamenjal Bruna Najdiča, so sporočili iz mariborskega kluba.

Mariborske odbojkarice imajo novega trenerja.
Mariborske odbojkarice imajo novega trenerja.
FOTO: Aljoša Kravanja

Radovan Gačič je v svoji bogati odbojkarski zgodovini deloval kot trener mnogih tujih ekip, treniral pa je tudi najuspešnejši moški slovenski klub ACH Volley.

Radovan Gačič bo vodil slovenske prvakinje v odbojki.
Radovan Gačič bo vodil slovenske prvakinje v odbojki.
FOTO: Nova KBM

V pomoč pri delovanju pa mu bosta pomočnik Dejan Pušnik in statistik Žiga Kos, ki sta v klubu delovala že pod Brunom Najdičem, ki je sredi marca zamenjal Sama Miklavca.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763