Šport

Odlični rezultati taekwondoistov

Ljubljana, 26. 06. 2006 14.22 1 min branja 0

Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji

Slovenci so na odprtem prvenstvu Avstrije v taekwondoju olimpijske verzije WTF dosegli odlične rezultate.

Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
FOTO: Taekwondo zveza Slovenije

Na odprtem prvenstvu Avstrije v taekwondoju olimpijske verzije WTF (mednarodno prvenstvo A kategorije) smo bili priča izvrstnim rezultatom naših tekmovalcev.

V kategoriji mladincev do 73 kg je Gregor Pirš, predstavnik taekwondo kluba K2 iz Maribora, sicer nosilec bronaste kolajne z evropskega mladinskega prvenstva 2005, dosegel odlično tretje mesto.


Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
FOTO: Taekwondo zveza Slovenije

Zelo uspešen je bil tudi Miha Prebičevič iz taekwondo kluba KBK iz Maribora. V kategoriji mladincev do 51 kg si je nosilec bronaste kolajne s kadetskega evropskega prvenstva 2005 priboril tretje mesto.


Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
Prvenstvo v taekwondoju v Avstriji
FOTO: Taekwondo zveza Slovenije

Da smo Slovenci v tem športu res na samem vrhu, so pokazali tudi skupni rezultati. Naši tekmovalci so na odprtem prvenstvu Avstrije osvojili zlato in bronasto medaljo v članski kategoriji in 3 bronaste medalje v mladinski kategoriji.

Osvojeni rezultati kažejo, da je pripravljenost tekmovalcev pred mladinskim svetovnim prvenstvom, ki bo potekalo 26.7. do 30.7.2006 v Vietnamu, odlično .

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1414