Drugi športi

Bedene v četrtfinalu ATP Challengerja v Italiji

Rim, 04. 07. 2014 10.14 1 min branja 1

Aljaž Bedene - 7

Aljaž Bedene se je v italijanskem Todiju na ATP Challengerju z nagradnim skladom 35.000 evrov uvrstil v četrtfinale. Njegov nasprotnik v drugem krogu je bil Hrvat Toni Androić, Slovenec pa je dvoboj dobil po treh odigranih nizih.

Aljaž Bedene
Aljaž Bedene
FOTO: Damjan Žibert

Ljubljančan Aljaž Bedene je srečanje začel slabo in po izgubljenem prvem nizu s 4:6, tudi v drugem zaostajal z 1:4. Sledil je veliki preobrat. Hrvaški teniški igralec Toni Androić je v šesti igri naredil štiri neprisiljene napake, močno popustil in v nadaljevanju izgubil še štiri igre in s tem drugi niz s 4:6.

V tretjem nizu sta oba igralca izgubila svoja uvodna začetna udarca, pri izidu 3:2 pa je 25-letni Bedene prišel do breaka in to prednost zadržal do konca srečanja ter na koncu slavil v treh nizih.

Izid, osmina finala:
Bedene (Slo)
- Androić (Hrv) 4:6, 6:4, 6:4
 

KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

chelsea 99
04. 07. 2014 13.01
blaž kavčič je prejšnje tri tedne osvojil 2 naslova in še 1 finale serije challenger. pa ni bilo nobenega članka. Me veseli da ste začeli pisat o tenisu ampak pišite raje o pravih slovencih in ne tistih ki se imajo za britance :)
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527