Drugi športi

Bratić: 'Bil sem v kontaktu s Celjani!'

Celje, 27. 11. 2008 12.33 1 min branja 1

Saša Bratić in Ivica Obrvan

Rokometaš koprskega Cimosa se utegne že v zimskem prestopnem roku vrniti k Celju Pivovarni Laško.

Aleksandar Stojanović je pred letošnjo sezono zapustil Celje in odšel v Koper.
Aleksandar Stojanović je pred letošnjo sezono zapustil Celje in odšel v Koper.
FOTO: Slavko Kolar

Vodstvo rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško že nekaj tednov vneto išče okrepitev na položaju desnega zunanjega igralca. Zadnja želja je Aleksandar Stojanović, ki pa je pred začetkom letošnje sezone postal član koprskega Cimosa.

Stojanović je Celje zapustil, ker mu uprava ni ponudila zadovoljive pogodbe. Z moštvom z Obale je sklenil triletno pogodbo, sedaj pa obstaja možnost, da za visoko odškodnino pride nazaj v Celje. "Bil sem v kontaktu z vodstvom celjskega kluba, ki si Stojanovića želi nazaj. Koprčani in Celjani se morajo o odškodnini dogovoriti med sabo. Kupčija bi lahko bila sklenjena konec prihodnjega tedna,“ je za 24ur.com povedal Stojanovićev agent Saša Bratić, ki je bil v kontaktu z direktorjem celjskega kluba Mijom Zorkom.

Zanimanje za omenjenega igralca so pokazali tudi pri romunski Steaui ter nemškem Rhein Neckarju. Trener Celjanov Tone Tiselj ima po poškodbi Alekseja Peskova do nadaljnjega na položaju desnega zunanjega igralca le Tomasa Reznička, ki pa od samega začetka sezone je v nemilosti trenerja.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User406744
27. 11. 2008 15.33
Celjani so že 1miljon € v dolgovih :D pa še smotani so :D.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1419