Dončiću počitek, Čančar do prvih točk med elito

Denver, 09. 10. 2019 07.56 |

Klubi v severnoameriški košarkarski ligi NBA igrajo pripravljalne tekme za novo sezono, ki se bo začela 22. oktobra. Miami Heat Gorana Dragića je na Floridi gostil San Antonio Spurs in zmagal s 107:89.

Kapetan slovenske zlate reprezentance iz Istanbula Goran Dragić je tekmo začel na klopi Vročice, na koncu pa v 20 minutah igre zbral osem točk, tri skoke in štiri podaje.

Vlatko Čančar je član moštva Denver Nuggets, ki je gostovalo v Portlandu in domače Trail Blazers premagalo s 105:94. Čančar je odigral šest minut pripravljalne tekme in v tem času dosegel dve točki ter po en skok in podajo.

Na novo sezono se intenzivno pripravljajo tudi pri Dallas Mavericks, ki so gostovali v Oklahomi in izgubili s 104:119. Najboljši novinec minule sezone Luka Dončić ni stopil na parket, saj mu je trener, kot tudi novi okrepitvi Kristapsu