Đokovič z zmago nad Zverevom že v polfinalu Londona

London, 14. 11. 2018 16.38 |

Srbski teniški igralec Novak Đoković je s 6:4 in 6:1 premagal Nemca Alexandra Zvereva in naredil velik korak k uvrstitvi v polfinale teniškega mastersa v Londonu. S tretjim nosilcem ni imel večjih težav, Nemec se je dobro upiral le v prvem nizu do rezultata 4:4, nato pa je od naslednjih devetih iger dobil le eno.

Novak Đoković je tudi v zaključku sezone v izvrstni formi.
Novak Đoković je tudi v zaključku sezone v izvrstni formi. FOTO: AP

Za zmago je Srb Novak Đoković potreboval le uro in 18 minut, to pa je bila še druga zmaga za Srba v Londonu, potem ko je na prvi tekmi premagal Američana Johna Isnerja s 6:4 in 6:3.

Hrvaški teniški igralec Marin Čilić pa je zmagovalec večernega dvoboja drugega kroga zaključnega turnirja sezone ATP v Londonu v skupini Guga Kuerten. Peti nosilec je premagal Američana Johna Isnerja s 6:7 (2), 6:3 in 6:4. Isner je z dvema porazoma že brez vsakršnih možnosti za napredovanje.