Drugi športi

Grosova iz Györa k Thüringerju

Györ, 10. 04. 2012 16.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenska rokometna reprezentantka Ana Gros bo športno pot nadaljevala v Nemčiji, natančneje pri tamkajšnjem prvaku Thüringerju. 21-letnica naj bi se za ta korak odločila predvsem zaradi večje minutaže.

Ana Gros (z žogo) bo Madžarsko zamenjala z Nemčijo.
Ana Gros (z žogo) bo Madžarsko zamenjala z Nemčijo. FOTO: Reuters

Desna zunanja rokometašica madžarskega finalista Lige prvakov Györa Ana Gros bo po koncu letošnje sezone zapustila klub in se preselila v Nemčijo. Nekdanja članica Olimpije in Krim Mercatorja se je za takšen korak odločila, ker si želi predvsem izdatnejše minutaže. Pri madžarskem velikanu je nima, zato bo 21-letnica že prihodnjo sezono poskušala Evropo opozoriti nase v dresu nemškega prvaka.

Grosova bo sicer s soigralkami v letošnji sezoni naskakovala zmago med elito Lige prvakov, njihove tekmice v velikem finalu pa bodo igralke črnogorske Budučnosti.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.