Drugi športi

Hercogova nemočna proti Sevastovi

Indian Wells, 08. 10. 2021 08.27 1 min branja 0

Polona Hercog

Indian Wells gosti enega najmočnejših teniških turnirjev ob izteku tekmovalne sezone 2021. Že v uvodnem krogu pa se je od tekmovanja poslovila izkušena Polona Hercog. Slovensko teniško igralko je v treh nizih s 3:6, 6:2 in 6:0 premagala Latvijka Anastasija Sevastova.

Uvodni niz je obetal drugačen razplet. Tridesetletna Mariborčanka je tekmici v peti in deveti igri odvzela servis, v sedmi igri pa je imela trikrat priložnost, ki pa je ni izkoristila. Tekmica pa si ni priigrala niti ene priložnosti za odvzem igre.

V nadaljevanju se je igra popolnoma spremenila. V drugem nizu je 31-letna Latvijka Hercogovi hitro odvzela dva servisa za vodstvo s 4:1, v zadnjem nizu Mariborčanka ni osvojila niti igre.

Turnir WTA, Indian Wells, 1. krog, izid:
Anastasija Sevastova (Lat) - Polona Hercog (Slo) 3:6, 6:2, 6:0.

Polona Hercog je že v uvodnem krogu turnirja v Indian Wellsu morala priznati premoč  latvijski predstavnici Anastasiji Sevastovi.
Polona Hercog je že v uvodnem krogu turnirja v Indian Wellsu morala priznati premoč latvijski predstavnici Anastasiji Sevastovi.
FOTO: AP
  • naslovnica   avgust
  • Drsna vrata
  • Kovinski regal
  • Luba kosilnica
  • Okrogli žar
  • Pergola Milos
  • Ponjave proti toči
  • Pralni sesalnik
  • Set za kampiranje
  • Stoječi ventilator
  • Škatla s cevjo
  • Tihi kompresor
  • Visokotlačni čistilnik
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1881