Drugi športi

Hercogova preko Cohenove že v 3. krog

Nürneberg, 12. 06. 2013 19.17 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenska tenisačica Polona Hercog počasi prihaja v želeno formo, na WTA turnirju v Nürnbergu pa se je prebila že v 3. krog, potem ko je z 2:0 v nizih ugnala Julio Cohen.

Polona Hercog
Polona Hercog FOTO: Reuters

Potem ko je slovenska teniška igralka Polona Hercog uspešno začela turnir WTA v Nürnbergu z nagradnim skladom 235.000 dolarjev in v 1. krogu izločila drugo nosilko Čehinjo Klaro Zakopalovo, je bila uspešna še v 2. krogu. Po uri in 50 minutah igre je dvakrat s po 6:3 gladko izločila Američanko Julio Cohen in se uvrstila v četrtfinale. Hercogova se bo v 3. krogu turnirja pomerila s peto nosilko Čehinjo Lucie Šafarovo, s katero sta se doslej srečali že trikrat. Nazadnje lani v Charlestonu; z 2:1 v zmagah vodi češka igralka.

Izid:

Polona Hercog - Julia Cohen 6:3, 6:3

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.