Drugi športi

Krimovke po zmago, navijači pa po nepozabno doživetje

Ljubljana, 08. 11. 2024 06.00 1 min branja 2

Krim Mercator

V nedeljo se bodo rokometašice Krima Mercatorja pomerile proti ekipi Metza na zadnji domači tekmi v tem koledarskem letu. Tekmo bodo spremljali številni atraktivni dogodki, zato Ljubljančanke vabijo vse navijače, da se pridružijo rokometnemu spektaklu. Prenos rokometnega spektakla od 13.45 na Kanalu A in VOYO.

Krim Mercator - Metz
Krim Mercator - Metz
FOTO: Kanal A

Med polčasom bo že tradicionalno potekala zabavna nagradna igra, kjer se bosta pomerili dve družini z veliko žogo – najbolj spretno čaka privlačna nagrada. Hkrati, kot še poročajo v uradnem klubskem zapisu, bodo na igrišču pozdravili tudi nekaj izjemnih slovenskih športnikov, ki bodo sprejeti v Hram športnih junakov.

Družbo Ljubljančankam bo tokrat delala maskota, ki bo povezala navijače s presenečenjem magic seat, med obiskovalci pa bomo izbrali tudi lucky ticket, kar pomeni, da bo srečnež, ki kupi vstopnico, prejel brezplačen ogled vseh preostalih domačih tekem v tej sezoni.


Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

bumbar m2
08. 11. 2024 17.44
ne razumem kdo uničuje slovenski sport prvo rokomet čez nekaj minut pa slovenski derbi v nogometu kot strasten navijač obeh klubov sem zelo razočaran nad razporeditvijo tekem (pa to ni prvič)
Krimko
08. 11. 2024 11.18
Šov gre naprej, naj ga nadgradijo tudi Krimovke z zmago, pridite po kosilu v Stožice, lepo bo.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425