Drugi športi

OP ZDA: Poslovila se je četrta nosilka Radwanska

New York, 27. 08. 2014 19.24 1 min branja 0

Radwanska je izpadla na OP ZDA.

V konkurenci teniških igralk se je na zadnjem turnirju za grand slam v letošnjem letu, OP ZDA na igriščih Flushing Meadowsa, poslovila četrta nosilka Poljakinja Radwanska.

Poljakinja Agnieszka Radwanska je izpadla že v drugem krogu. Od pete igralke na lestvici WTA je bila boljša Kitajka Peng Shuai, ki je slavila s 6:3 in 6:4. Azijko v tretjem krogu čaka zmagovalka italijansko-romunskega dvoboja Roberta Vinci - Irina Begu.

Radwanska je izpadla na OP ZDA.
Radwanska je izpadla na OP ZDA.
FOTO: Reuters
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763