Drugi športi

'Oviratlonka' Rea Kolbl slavila na zahtevni progi v ledenem Äreju

Äre, 10. 11. 2019 21.31 1 min branja 0

Rea Kolbl

Slovenska ultratekačica in tekmovalka v tekih z ovirami najvišjega svetovnega ranga Rea Kolbl je zmagala Spartan Ultra World Championship v švedskem Äreju, ki sodi med najtežje proge te serije.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Rea Kolbl, ki že desetletje živi v ZDA in ki jo je pred časom predstavila tudi ekipa Preverjenega, je zmagala v izjemno zahtevnih vremenskih pogojih (temperature pod ničlo, 'zamrznjene' ovire, visoka nadmorska višina), v 24 urah pa je pretekla 112 kilometrov oz. 14 krogov. Kolblova z novo zmago ostaja neporažena, ko je govora o 24-urnih preizkušnjah serije Spartan.

  • Parkside garden 1
  • Parkside garden 2
  • Parkside garden 3
  • Parkside garden 4
  • Parkside garden 5
  • Parkside garden 6
  • Parkside garden 7
  • Parkside garden 8
  • Parkside garden 9
  • Parkside garden 10
  • Parkside garden 11
  • Parkside garden 12
  • Parkside garden 13
  • Parkside garden 14
  • Parkside garden 15
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1907