Partizan do zmage nad Crveno zvezdo in pokalne lovorike

Beograd, 23. 05. 2019 21.38 |

Nogometaši beograjskega Partizana so v finalu srbskega pokala z 1:0 (1:0) premagali mestnega tekmeca Crveno Zvezdo in tako osvojili svojo 16. pokalno lovoriko.

Edini zadetek za črno-bele je v 14. minuti po veliki napaki vratarja Zvezde Milana Borjana dosegel Bojan Ostojić. Z zmago na beograjskem derbiju na stadionu Crvene zvezde je Partizan na najlepši možni način v nogometni pokoj pospremil legendarnega kapetana Sašo Ilića. Enainštiridesetletni vezist je v tekmo vstopil pet minut pred zadnjim sodniškim žvižgom, po koncu pa je v imenu zmagovalcev dvignil pokal.

Crvena zvezda - Partizan 0:1 (0:1)