Drugi športi

Polona Hercog v Dubaju izgubila že dobljeni dvoboj

Dubaj, 21. 02. 2012 17.24 1 min branja 2

polona hercog

Polona Hercog je izgubila v prvem krogu teniškega turnirja v Dubaju z nagradnim skladom dva milijona dolarjev. Za Hercogovo, ki se je kot srečna poraženka iz kvalifikacij prebila v glavni del turnirja, je bila premočna Slovakinja Daniela Hantuchova z 1:6, 7:5, 7:6 (4).

Polona Hercog
Polona Hercog
FOTO: Reuters

Najboljša slovenska igralka Polona Hercog, ki je na zadnji lestvici WTA na 38. mestu, je odlično začela dvoboj s 17 mest bolje uvrščeno tekmico in gladko dobila prvi niz. Nato pa je Daniela Hantuchova, pred leti je bila tudi že članica elitne deseterice ženske lestvice, pokazala zobe in dobila drugi niz s 7:5, po skupno kar dveh urah in pol pa je bila nato boljša tudi v tretjem in se uvrstila v nadaljevanje.

 

 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User732167
22. 02. 2012 10.28
Dvoboj dobi, kdor dobi zadnjo točko. Op.: Polona,brez beckhaenda ne boš prišla daleč...
brezcasni
21. 02. 2012 21.15
polona je povprečno dobra igralka in taki so tudi rezultati.Nikoli ne bo ena izmed velikih ker ima vseslovenski kompleks-MAJHNOSTI.Saj veste tisto nakladanje;mlada država,malo prebivalcev,malo denarja malo malo......itd.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763