Drugi športi

Risi turnir v Latviji končali s porazom

Liepaja, 09. 11. 2019 14.59 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenska hokejska reprezentanca je v zadnjem krogu na pripravljalnem turnirju "Euro Ice Hockey Challenge" v latvijski Liepaji izgubila. Francoska reprezentanca je bila boljša 3:0, galski petelini so dosegli po gol v vsaki od tretjin.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Slovenija je prvi pripravljalni reprezentančni turnir v sezoni končala z dvema porazoma in eno zmago. Slovenci so z 2:0 premagali Beloruse, izgubili pa po kazenskih strelih s Latvijo (3:2) in v zadnjem krogu še s Francijo.

Francoze je v vodstvo v 12. minuti popeljal Eliot Berthon, v zaključku druge tretjine je v 39. minuti gol dosegel Florian Chakiachvili. V zaključku tekme so risi iskali pot do gola in poizkusili brez vratarja, kar so Francozi kaznovali in dosegli gol v prazno mrežo, uspešen je bil Anthony Guttig. Francoz so dosegli prvo zmago, saj so izgubili porit Belorusom in Latviji. Tokrat je v slovenskem golu priložnost dobil Žan Us, sicer vratar SŽ Olimpije, v strelih pa so bili boljši Slovenci (25:21).

Slovenski hokejisti so turnir končali z zmago in dvema porazoma.
Slovenski hokejisti so turnir končali z zmago in dvema porazoma. FOTO: Damjan Žibert

Izid:
Francija - Slovenija 3:0 (1:0,1:0,1:0)
Slovenija: Us, Gračnar, Magovac, Pretnar, Zorko, Stojan, Crnovič, Repe, Čepon, Jeglič, Zajc, Tičar, Glavič, Goličič, Čimžar, Hebar, Kuralt, Koren, Kalan, Koblar, Maver, Tomaževič; 

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.