Drugi športi

Sabatinijeva in Maradona nosilca bakle

Buenos Aires, 08. 04. 2008 14.09 1 min branja 0

Gabriela Sabatini

Na potovanju olimpijskega ognja po Argentini bosta nosilca bakle tudi Maradona in Gabriela Sabatini.

Gabriela Sabatini
Gabriela Sabatini
FOTO: Reuters

Argentinski mediji sporočajo, da bo nekdanji nogometni zvezdnik Diego Maradona prvi nosilec olimpijske bakle, potem ko bo ta iz San Francisca pripotovala na argentinska tla. Bakla naj bi v Buenos Aires prispela 11. aprila.

Prav tako je znana tudi zadnja nosilka tega olimpijskega simbola v Argentini. To bo še ena argentinska športna ikona, nekdanja izjemna teniška igralka Gabriela Sabatini. Nekoč najboljša igralka sveta je nastopila na olimpijskih igrah leta 1988 v Seulu in osvojila srebrno odličje.

  • ZOFA S POSTELJNO FUNKCIJO
  • KOTNA SEDEŽNA GARNITURA
  • DNEVNI REGAL
  • DNEVNI REGAL
  • VZMETNICA
  • ŠIROKA KOMODA
  • OMARA Z DRSNIMI VRATI
  • OMARA Z OGLEDALOM
  • VISEČA OMARA
  • SPODNJA OMARICA
  • SREDNJE VISOKA OMARA
  • ENOTA Z UMIVALNIKOM
  • KUHINJSKI BLOK
  • KOTNA PISALNA MIZA
  • DIREKTORSKI STOL
  • PREDSOBA
  • STOL
  • JEDILNA MIZA
  • ZLOŽLJIV VRTNI SEDEŽ
  • VRTNA MIZA
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1641