Drugi športi

Silverhawksi zopet državni prvaki

Domžale, 13. 06. 2016 09.38 1 min branja 0

Ljubljana Silverhawks

V Domžalah je potekal zaključek državnega prvenstva v ameriškem nogometu. Naslov so osvojili ljubljanski Silverhawksi, ki so v finalu premagali Alp Devils iz Kranja s 55:6. V tekmi za tretje mesto je Maribor Generals ugnal Domžale Tigers z 58:26.

Med mlajšimi kategorijami igralcev do 15 let so naslov slavili Domžale Tigers, ki so novomeške OMP Knights premagale z rezultatom 14:13. Na turnirju v Flag footballu so OMP Knights iz Novega mesta ugnali domače Tigers z 20:19. Tretjega mesta so se razveselili Ajdovščina Gladiators.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763