Avtomobil znamke Lamborghini, ki si ga tako zelo želi plavalka Britta Kamrau, stane približno 200 tisoč evrov. Nemška reprezentantka tega denarja za zdaj še nima, za nemško izdajo revije Maxime pa je izjavila, da bi za milijon evrov gola pozirala fotografu.
"Za milijon evrov bi se pustila nagovoriti,“ je za omenjeni časnik povedala Kamraova. Minuli vikend je sicer plavalka zaslužila 10 tisoč dolarjev za zmago na mitingu Tiburon Mile Open v San Franciscu, kjer je 1852 metrov preplavala v 21 minutah in 48 sekundah.
Nemška plavalka je že javno povedala, da bi za nakup vozila naredila vse, tudi pozirala gola, njena 'cena' pa je milijon dolarjev.
KOMENTARJI (18)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.