
Med 32 najboljših reprezentanc so bile že pred začetkom prvenstva uvrščene Kitajska, Švedska, Južna Koreja, Francija, Japonska, Nemčija, Tajvan in Anglija kot domačin prvenstva. Te bodo tekmovanje začele v soboto. Njihov vrstni red bo vplival le na to, kako bodo razvrščene kot nosilke v izločilnih bojih.
Po skupinskem delu tekmovanja so se jim pridružili še zmagovalci skupin Danska, Brazilija, Španija, Portugalska, Indija, Hrvaška, Romunija, Severna Koreja, Kazahstan, Poljska, Avstrija, Singapur, Hongkong in Kanada. Pa tudi šest najboljših drugouvrščenih ekip Madžarska, Slovenija, Slovaška, Avstralija, ZDA in Belgija.
V predkrogu se bodo pomerile reprezentance Moldavije in Grčija, Italije in Argentine, Egipta in Nigerije ter Mehike in Srbije. Slovenska ženska reprezentanca je po četrtkovem porazu proti Srbiji z 1:3 končala s tekmovanjem. V svoji skupini je bila tretja, za Srbijo in Tajsko in pred Beninom.

































































Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.