
Slovenska teniška igralka Katarina Srebotnik ta teden igra na turnirju v Tokiu z nagradnim skladom 1,3 milijona ameriških dolarjev. V zadnjem krogu kvalifikacij je Velenjčanka zlahka s 6:3 in 6:3 premagala 24-letno Britanko Anne Keothavong, 72. z jakostne lestvice WTA, in se tako uvrstila na glavni turnir.
Srebotnikova je sicer v tem tednu na teniški lestvici WTA napredovala za eno mesto in je zdaj 25. Na vrhu ni prišlo do sprememb. Vodi še vedno Američanka Serena Williams, ki je prvo mesto po petih letih prevzela prejšnji ponedeljek, druga je Srbkinja Jelena Janković, tretja pa njena rojakinja Ana Ivanović.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.