Drugi športi

Srebotnikova v tretjem krogu dvojic

Ljubljana, 31. 05. 2012 18.25 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Slovenska teniška igralka Katarina Srebotnik se je uvrstila v tretji krog odprtega prvenstva Francije v Parizu v konkurenci dvojic.

Katarina Srebotnik
Katarina Srebotnik FOTO: Reuters

Skupaj s Čehinjo Kveto Peschke, s katero sta drugi nosilki, sta v drugem krogu premagali Belorusinjo Olgo Govorcovo in Kazahstanko Galino Voskobojevo s 7:5 in 6:1.

Srebotnikova in Peschkejeva se bosta v tretjem krogu merili z boljšima iz dvoboja med 17. nosilkama, Argentinkama Giselo Dulko in Paolo Suarez, ter Čehinjama Renato Voracovo in Klaro Zakopalovo.

Srebotnikovo danes čaka še dvoboj prvega kroga mešanih dvojic. Skupaj s Srbom Nenadom Zimonjićem sta tretja nosilca, pomerila pa se bosta z Avstralko Anastasio Rodionovo in Nemcem Christopherjem Kasom.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User440799
31. 05. 2012 20.39
+0
Koliko novih delovnih mest?