Drugi športi

'To je moja konferenca, lepo bi bilo, če več govorite o meni kot Nadalu'

Melbourne, 23. 01. 2019 14.06 1 min branja 9

Novak Đoković

"Boste zmagali vi ali Nadal? Ste pripravljeni na obračun z Rafo?" se je glasilo vprašanje enega od novinarjev po gladkem napredovanju Novaka Đokovića v polfinale OP Avstralije (Kei Nišikori je v drugem nizu tekmo predal). Vprašanje je Srba malce vrglo iz tira, tako da jih je novinarju napel.

"Najprej, nisem razumel prvega dela vprašanja. Trenutno je to moja novinarska konferenca, pa bi bilo lepo, če več govorite o meni kot Nadalu. Če želite govoriti o najinem morebitnem obračunu, lahko govorimo o tem, če oba zmagava v polfinalu," je Novak Đoković hitro končal temo Rafael Nadal.

Đoković je spregovoril tudi o domnevni zahtevi, da trening opravi za zaprtimi vrati. Zanikal je, da bi sam to zahteval, priznal pa je, da je neizmerno užival. "Tudi sam sem videl, da se to vrti v medijih, češ da sem vztrajal, da imam zaprti trening. A to nikakor ni res. Ne vem, kaj se je zgodilo, nikoli nisem rekel nič o zaprtem treningu," je še dejala številka ena svetovnega tenisa.

"Enostavno sem odšel na trening na Margaret Court in tam nikogar ni bilo. Užival sem. Mogoče se je tako odločil eden od organizatorjev turnirja. Resnično ne vem. Drugače pa me vidite vsak dan, zagotovo me ne pogrešate," se je nasmejal Đoković.

Nato je eden od novinarjev Srba vprašal, ali si lahko ogleda naslednji trening Noleta. Srb je odgovoril: "Seveda. Lahko se tudi usedete na mojo klop in mi svetujete."

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI9

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

uporabnica1
23. 01. 2019 18.04
Idemoo Nolee!!
Mariborrrrrrrrr
23. 01. 2019 16.51
Nole nr1 najboljši na svetu
Joedr
23. 01. 2019 16.28
odkar je uredil odnose v familiji je spet tapravi. gremo 15 slam nato še velik slam 4je v letu.
RUBEŽ
23. 01. 2019 16.04
Zame Novak bil, je in bo TENISAČ N01.
Grunf TNT
23. 01. 2019 15.45
Upam da zmaga Grka v finalu....
poserjemsenavas
23. 01. 2019 15.35
Za moje pojme car
Mich Diam
23. 01. 2019 15.20
Ne bodi važen djoko, v finalu boš poražen!
poserjemsenavas
23. 01. 2019 15.36
Če je to za tebe važnost, si pulg ( beri nazaj )
Mariborrrrrrrrr
23. 01. 2019 16.52
Sanjaj dim
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763