Drugi športi

'Tulipani' premočni za slovenske odbojkarje

Maribor, 30. 05. 2008 21.19 1 min branja 0

Slovenski odbojkarji na EP v Rusiji

Na 2. turnirju kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu so slovenski odbojkarji v dvorani Tabor proti Nizozemcem zabeležili pričakovan poraz.

Nizozemski odbojkarji so bili v mariborski dvorani Tabor v prvih dveh nizih v vseh pogledih boljši tekmec in so zasluženo povedli z 2:0. Naši odbojkarji so se favoritom enakovredno upirali v tretjem nizu, ki so ga na koncu odločili v svoj prid. V četrtem nizu so nato Nizozemci dodali plin in na koncu tekmo dobili s 3:1 v nizih. Slovenci bodo po porazu s „tulipani“ bržkone morali v dodatne kvalifikacije, kar jim omogoča uvrstitev na drugo mesto v skupini.

Na naslednjih dveh tekmah proti Latvijcem in Azerbajdžancem, ki so jih izbranci selektorja Gregorja Hribarja pred tednom dni na turnirju v Rotterdamu zanesljivo premagali, bodo iskali zmagi za preboj na drugo mesto.

KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527