Drugi športi

Vettlu kvalifikacije na otočku Notre Dame

Montreal, 08. 06. 2013 20.24 1 min branja 1

Sebastian Vettel

Nemec Sebastian Vettel bo dirko formule 1 za veliko nagrado Kanade začel z najboljšega startnega položaja. Družbo v prvi startni vrsti mu bo delal Britanec Lewis Hamilton (Mercedes).

Sebastian Vettel
Sebastian Vettel
FOTO: Reuters

Prireditelji dirke formule 1 za veliko nagrado Kanade imajo tudi pri letošnji izdaji dogodka težave z vremenom. Dež in mokra steza sta ponagajala mnogim, še največ težav na mokri stezi pa je imel Brazilec Felipe Massa (Ferrari), ki je raztreščil svoj dirkalnik. Številni dirkači pa so se na spremenljive razmere na stezi hitro privadili in odpeljali, tako kot najbolje znajo. Tudi vodilni v skupnem seštevku svetovnega prvenstva Sebastian Vettel (Red Bull), ki si je zagotovil najboljši startni položaj, družbo v prvi startni vrsti pa mu bo delal Britanec Lewis Hamilton (Mercedes).

Iz druge startne vrste bosta preizkušnjo v Montrealu začela Valtteri Bottas (Williams) in Nico Rosberg (Mercedes).

KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User605871
09. 06. 2013 10.05
danes bo teska za nemca bomo vidl mislim pa da ga bo hemlton poču dol .
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527