Drugi športi

VIDEO: Gaber: Samo velike ekipe se poberejo …

Celje, 07. 12. 2014 09.08 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Rokometaši Celja Pivovarne Laško bodo še dolgo pomnili obračun s francoskim velikanom Montpellierjem. S porazom – v Zlatorogu je bilo 30:26 – so zapravili vse možnosti za napredovanje med 16 najboljših klubov na stari celini.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so imeli na dvoboju 8. kroga lige prvakov prav vse v svojih rokah, a v želji po napredovanju, v drugem polčasu dvoboja z Montpellierjem, nerazumljivo popustili. Prejeli so kar 20 golov, kar je bilo za napredovanje v osmino finala tekmovanja, veliko preveč. Francozi, ki so v Celje pripotovali po katastrofi v Parizu – PSG je zmagal s kar 36:30 – so dokazali, da so bili na ključno tekmo evropskega dela sezone bolje pripravljeni, kot je kdorkoli od njih pričakoval.

Krožni napadalec Matej Gaber je po dvoboju priznal, da so dvoboj dobili z boljšo obrambo v nadaljevanju, zaradi česar so dosegli tudi večje število lahkih golov.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

kk68
07. 12. 2014 14.41
-1
brsankovi 1
07. 12. 2014 10.56
+6
Celje samo tak naprej,lepo vas je gledati,škoda par slabih minut na vsaki tekmi vas stane zmage